بسمه تعالی
به مناسبت روز معلم و بزرگداشت مقام استاد مرتضی مطهری و تقارن این ایام با اعیاد شعبانیه مراسمی در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور هرسین و با حضور ریاست دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید. ضمن اینکه فرماندار محترم شهرستان، معاون ایشان و سایر مسئولین شهرستان نیز دراین مراسم فرهنگی حضور داشتند.


در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی، آقای رضا رستمی ریاست محترم دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضرین؛ روز معلم و اعیاد شعبانیه را به همه اساتید و دانشجویان و مهمانان حاضر در مراسم تبریک گفتند.پس از آن آقای کامران شاه علی یکی از شاعران شهرستان هرسین و معلم بازنشسته، یکی از اشعار خود را که در یاد معلم خود سروده بود را برای حاضرین قرائت نمودند.در ادامه آقای دکتر امیر شاه آبادی فرماندار محترم شهرستان هرسین ضمن تبریک روز معلم و اعیاد شعبانیه به حاضرین؛ به ذکر مباحثی در مورد انتخابات پرداختند و از حاضرین خواستند که ضمن مشارکت در انتخابات، به وظیفه اصلی خود یعنی روشنگری برای جامعه و عوام پرداخته تا از انتخاب های قومی و قبیله ای و اشتباه مردم در روز 29 اردیبهشت جلوگیری شود. ایشان فرمودند جامعه دانشگاهی باید به عنوان قشر تحصیل کرده و فرهیخته جامعه در انتخابات حضور داشته باشند و معیارهای انتخاب را برای مردم بازگو نمایند تا دچار اشتباه نشوند.


 


در ادامه این مراسم از آقای علیرضا رشیدی قهرمان کشتی کشور در رده جوانان و چند تن از اساتید دانشگاه که قبلا در دانشگاه پیام نور هرسین در مقطع کارشناسی مشغول تحصیل بوده اند به عنوان نمونه و الگوی برای دانشجویان مشغول به تحصیل، تقدیر به عمل آمد. همچنین از بین حضار و دانشجویان به قید قرعه به 10 نفر جوایزی اهدا شد.

در پایان نیز گروه تئاتر شهرستان هرسین با اجرای نمایشی طنز موجب مسرت و خوشحالی حاضرین شدند.   

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما