دیدار ریاست، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور هرسین با امام جمعه شهرستان
 
  

همزمان با روز تولد امیرالمومنین حضرت علی (ع) رئیس، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور هرسین با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
در آعاز این دیدار آقای رستمی ریاست دانشگاه ضمن تبریک آعاز سال نو و اعیاد ماه رجب بخصوص زادروز تولد حضرت علی (ع) اظهار امیدواری کرد که در سال جدید در پرتو الطاف الهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری سال پر خیر و برکتی برای ایران اسلامی پیش رو داشته باشیم.
در ادامه حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین نیز ضمن تبریک اعیاد رجب و میلاد مولی الموحدین امیرالمومنین علی (ع) آغاز سال نو و بهار زندگی و شکوفایی دوباره جهان هستی، به دو ظرفیت فرهنگ سازی و تأثیرگذاری دانشگاه ها در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: دانشگاه ها می توانند از این ظرفیت برای ثأثیرگذاری بر عرضه های مختلف به خصوص انتخابات شوراها استفاده کنند به نحوی که مردم بتوانند افراد دلسوز و کارآمدی را انتخاب کنند.
وی افزود: بحث مطالبه گری در هرسین کم رنگ است مردم خیلی از مشکلات را مطالبه می کنند اما اینکه بتوانند مسئولی را به پاسخگویی وادار کنند دیده نمی شود و این وظیفه حوزه و دانشگاه است که مردم را مطالبه گر بار بیاورند.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد: البته مطالبه گری و توقعات باید به اندازه وسع شهرستان و استان باشد اما به نظر می رسد همان اندازه هم در هرسین دیده نمی شود.
در ادامه این دیدار حاضرین در جلسه به بیان اظهارات خود در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان پرداختند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما