بسمه تعالی

طرح ضیافت اندیشه دانشجویی تابستان 1396

ارائه دروس عمومی از بیست نمره کامل در تابستان 1396

با توجه به استقبال و درخواست گسترده دانشجویان محترم؛

          دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای پیام نور استان کردستان طرح ضیافت اندیشه دانشجویی تابستان 96 را بر گزار می نماید.

این طرح شامل دو دوره آموزشی میباشد:

1.    دوره مجازی : دانشجو با مراجعه به سایت Ec.nahad.ir   با توجه به دروسی که در گرایشهای مربوطه انتخاب واحد نموده ، و در قسمت عناوین آموزشی آیین نامه نیز ذکر شده ، در درس مورد نظر شرکت و گواهی پایان دوره خود را دریافت می کند، بخشی از نمره درس شامل گذراندن طرح مجازی می باشد.

2.    دوره حضوری : به مدت 8 جلسه برای دو واحد ، مشروط به گذراندن دوره مجازی و ارائه گواهی پایان دوره از سایت بوده و شامل یک هفته شرکت در کلاس درس و برنامه های فرهنگی می باشد که به صورت صبح و بعد از ظهر در تیر و مرداد ماه 96 در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استانهای کردستان، کرمانشاه و ایلام برگزار می گردد. نوبت صبح دروس آموزشی است که از ساعت 8 الی 10 و 10:30 الی 12:30  و بعدازظهر برنامه فرهنگی و فوق برنامه از ساعت 16 الی 18 برگزار می گردد

یادآور می گردد، در صورت نیاز و صلاحدید کلیه طرح به صورت مجازی برگزار، و امتحان پایانی به صورت کتبی خواهد بود .

مبلغ قابل پرداخت جهت شرکت دردوره طرح ضیافت به ازای هردو واحد(یک عنوان درسی)مبلغ 600.000ریال می باشدوبه ازای هرچهارواحد(دو عنوان درسی)مبلغ 1.200.000 ریال می باشد

شماره حساب جهت واریز مبلغ :1-4187875-358  وشماره کارت 5041721111243854  نزد بانک رسالت شعبه سیدقطب

 بنام گروه معارف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه پیام نور کردستان

مهلت واریز مبلغ :  10/4/96

متذکر میگردد،  دانشجویان دانشگاههای پیام نور کل کشور در صورت تمایل می توانند در این طرح شرکت نمایند.

دانشجویان دیگر دانشگاهها، غیر از پیام نور به شرط موافقت کتبی واحد آموزش دانشگاه مربوطه مبنی بر بلامانع بودن شرکت در طرح و ثبت نمره دانشجو و واریز مبلغ ثبت نامی می توانند در این طرح شرکت نمایند.

دروس طرح ضیافت اندیشه جزو واحدهای درسی ارائه شده ی تابستانی بوده و شخص در صورت انتخاب طرح به همان میزان از تعداد سقف اخذ مجاز واحد تابستان وی کاسته می شود (چنانچه دانشجو در تابستان 4 واحد طرح ضیافت  ثبت نام داشته باشد میتواند تنها 4 واحد دیگر(غیراز دروس معارف) در ترم تابستان انتخاب واحد نماید.)

قابل توجه دانشجویان دانشگاههای پیام نور: دروس ارائه شده در طرح ضیافت اندیشه نیازی به ثبت در سامانه گلستان ندارد،یعنی اگر چنانچه دانشجو بخواهد 4 واحد درس معارف در طرح ضیافت بگذراند و در ترم تابستان نیز شرکت نماید در سامانه گلستان تنها 4 واحد (غیر از دروس معارف)ترم تابستان خود را ثبت می کند و نمره دروس معارف پس از گذراندن دوره مجازی و حضوری توسط کاربر ارشد برای وی ثبت خواهد شد.

دانشجویان جهت ثبت نام می توانند به آموزش دانشگاه مراجعه و دروس خود را بر حسب پیش نیاز انتخاب نمایند. و سپس تصویر مدارک درخواستی را از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمایند.

عناوین کلاس های آموزشی:

کلاسهای آموزشی در چهار عنوان کلی زیر برگزار می شود،و اساتید به ارائه مطالبی مرتبط با عنوان کلی پرداخته و آزمون نهایی از همان مطالب ذکر شده در کلاس و به صورت تستی برگزار خواهد شد.

1.    مبانی نظری اسلام (شامل دروس اندیشه اسلامی 1و 2 )

2.    آشنایی با منابع اسلامی ( شامل دروس تفسیر قرآن و تفسیر نهج البلاغه )

3.    اخلاق اسلامی ( شامل دروس آیین زندگی ، اخلاق کاربردی ، اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) و فلسفه اخلاق

4.    انقلاب اسلامی ( شامل دروس انقلاب اسلامی ایران ، آشنایی با قانون اساسی، اندیشه سیاسی امام خمینی ره  ، فرهنگ و تمدن اسلام و ایران ، دانش خانواده و جمعیت)

جهت آزمون مجازی با توجه به دروس انتخابی باید در یکی از سرفصلهای عناوین مرتبط شرکت کرده و گواهی پایان دوره را اخذ نمایید.

ثبت نام در سامانه مجازی   : Ec.nahad.ir

مدارک لازم جهت ثبت نام : اخذ فیش واریزی ، کپی کارت دانشجویی و کارت ملی به همراه شماره موبایل و انتخاب دروس مورد نظر الزامی می باشد.(همچنین موافقت نامه واحد آموزش دانشگاه مربوطه جهت دانشجویان غیراز دانشگاه پیام نور الزامی میباشد.)

مراکز ثبت نام  وبرگزاری کلاسها: کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان کردستان

شماره تماس ضروری جهت کسب اطلاعات بیشتر:     08733738701   واحد خواهران دفتر نهاد -   08733738702   و   08733738703   واحد برادران دفتر نهاد.  ضمنا شماره موبایل حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالمهدی عربشاهی مقدم مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مدیرگروه معارف اسلامی در دانشگاههای پیام نور استان کردستان    09217869114    جهت ارتباط دانشجویان صرفا  از طریق پیامک ، تلگرام و واتساپ  میسر می باشد./ موفق و موید باشید.

اطلاعات کامل را می توانید از طریق کانال تلگرام @marabshahi و یا سایت drarabshahi.com  کسب نمایید.

 

دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای پیام نور استان کردستان

کارگروه برگزار کننده طرح ضیافت اندیشه دانشجویی 1396

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما